04133337484
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

آغاز تدوین تقویم آموزشی سال 98

چهل و دومین نشست کمیته آموزش کانون برگزار شد. در این جلسه مهندس رحمان صفری دبیر کمیته آموزش کانون با اشاره به اینکه هیات مدیره محترم کانون اهتمام خاصی به برپایی دوره های آموزشی برای همکاران کارشناس دارند گفت در سال 98 تعداد 18 دوره آموزشی در رشته های مختلف برای بالابردن اطلاعات علمی و عمومی کارشناسان محترم کانون برگزار خواهد شد که در برپایی این دوره با کیفیت آموزشی بسیار مهم بوده و از اساتید نخبه دانشگاهها و یا قضات با تجربه استفاده خواهد شد. در این نشست همچنین مهندس رامین نوبهار عضو کمیته آموزش مسئول تنظیم تقویم آموزشی سال 98 شد و آقای مهندس حبشی بر تدوام این دوره های آموزشی تاکید کرد محمد فرج پور روابط عمومی کانون نیز اعلام کرد در شماره جدید نشریه آذر کارشناس کانون چند مقاله آموزشی و همچنین گزارشی از چکیده دوره های آموزشی چاپ خواهد کرد. 

photo-----2photo----photo----

 

 

 

 

کمیته آموزش کانون دوره آموزشی تخصصی تفسیر عکسهای هوایی و ماهواره ای در بخش های کشاورزی و منابع طبیعی 3 روز کاری روزهای 14، 15 و 21 شهریور ماه سالجاری در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد. دکتر بهرام میرشکاری عضو هیات علمی دانشگاه و کارشناس رسمی دادگستری در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی به خبرنگار ما گفت: در این دوره آموزشی تخصصی 18 نفر از کارشناسان رسمی دادگستری در رشته های کشاورزی و منابع طبیعی با آخرین دستاوردهای علمی و همچنین نرم افزارهای جدید آشنا شدند. وی افزود در این دوره ها آقایان دکتر صمد دربندی و دکتر رفیعیان اساتید ممتاز دانشگاه آخرین یافته های علمی را در این حوزه ارائه کردند که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد. به گفته دکتر میرشکاری ششم مهر ماه امتحان دوره سه روز عکسهای هوایی و ماهواره ای برگزار شد. 

photo----photo-----2photo----

 

 

 

 

 

و این دوره ها در توانمند سازی و بالابردن اطلاعات عمومی و به روز کردن تکنیک های روز کارشناسان تشکیل می شود.با تاکید هیات مدیره و دستور ریاست کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجانشرقی به منظور هماهنگی با دستگاههای دولتی و غیر دولتی و مراجع قضائی و اداری و صنایع استان به منظور حسن انجام ارجاعات کارشناسی به کانون کمیته جذب منابع و بازاریابی تشکیل شد. در طول دو هفته که از تشکیل این کمیته می گذرد چند جلسه هماهنگی برای جذب بیشتر ارجاعات کارشناسی و پرداخت حق قانون کانون و کمک به عدالت ارجاع کار جلساتی با شهرداری منطقه 2 تبریز، مدیریت سرپرستی املاک تملیکی آذربایجانشرقی شرکت صنعتی ، برق آذربایجان و ... برگزار شده است دکتر علی اکبربالاگر رئیس کانون اهتمام بیشتری برای انجام بهینه ارجاعات کارشناسی و لزوم هدایت امور کارشناسی دستگاههای دولتی و خصوصی به کانون و توزیع عادلانه ارجاعات کاری بین کارشناسان داشته و سرکار خانم رضائی مدیر امور مالی و محمد فرج پور روابط عمومی کانون را ملزم به هماهنگی و پیگیری مصوبات این کمیته کرده است.

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133337484
فکس : 04133334020
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search