04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

بر اساس اعلام دادگستری استان آذربایجان شرقی: ارسال نظریه کارشناسی توسط دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی بدون اخذ امضاء و احراز هویت تخلف محسوب می شود

   

  بر اساس استعلام دکتر علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی و پاسخ دادگستری استان، ارسال نظریه کارشناسی توسط دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی بدون اخذ امضاء و احراز هویت به عنوان تخلف محسوب خواهد شد.
متن درخواست کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به شرح ذیل است:
همانگونه که مستحضر هستید اخیراً کارشناسان رسمی دادگستری موظف شده اند گزارشات کارشناسی خود را از طریق سیستم ثنا به مراجع قضایی ارسال نمایند و در صورت ارسال گزارش هیئت کارشناسی هر کدام از اعضای هیئت می توانند فقط با داشتن کد ملی و تاریخ تولد سایر اعضای هیئت و بدون تائید آنها گزارش کارشناسی را ارسال نمایند که این امر ممکن است برخی سوء استفاده ها را در بر داشته باشد. لذا استدعا دارد دستور مقتضی در این خصوص صادر شود.
پاسخ دادگستری محترم استان آذربایجان شرقی به قرار ذیل است:
حسب مکاتبات انجام شده با واحد آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان، کلیه دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی ملزم به احراز هویت و اخذ امضای الکترونیکی از هر کدام از اعضای هیئت کارشناسی می باشند و لازمه آن نیز حضور همه اعضای ارائه دهنده نظریه کارشناسی و درج امضای آنان در سامانه دفاتر خدمات قضایی می باشد و در صورتی که دفاتر صرفاً با استفاده از کد ملی سایر اعضا و بدون اخذ امضاء و احراز هویت ایشان نسبت به ارسال نظریه کارشناسی به مراجع قضایی اقدام نمایند، به عنوان تخلف محسوب خواهد شد. لذا مراتب جهت اقدام لازم و ابلاغ به کلیه کارشناسان اعلام می گردد.
                                                                     روابط عمومی
                                             کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search