04133337484
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

بیانیه تشکیلات قضایی و جامعه حقوقی استان و نهادهای مرتبط به مناسبت یو ا... 22 بهمن

إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ( احقاف آیه 13)

طلیعه خورشید چهلمین فجرپیروزی انقلاب در آسمان ایران اسلامی در حالی نور افشانی می کند که چهل سال از رشادت های مردمی که در نفی استبداد طاغوت و استقرار نظام اسلامی از بذل جان خویش نیز دریغ نورزیدند، میگذرد . در طی سال ها روز به روز دشمنی دشمنان  با ملت سرافراز ایران که قهر مستکبران را بر ذلت لبخند آنان ترجیح دادند و استقلال و آزادی خویش را با نثار خون سرخ خود خریدند، افزون می گردد.

امروز با وجود خصومت ها و کینه توزی های شیطان بزرگ  ملت رشید ایران به برکت جمهوری اسلامی و زعامت ولی فقیه از بلوغ سیاسی برخوردار شده است به نحوی که توطئه و مکر دشمنان را به خوبی تشخیص داده و با بصیرت خود اجازه تحقق خواست آنان در سرزمین اسلامی مان را نخواهد داد. مردم ما بر این نکته وا قفند که همچنان مقاومت، هوشیاری ، همبستگی  و اتکال به خداوند ، سرمایه بزرگیاست که برای دستیابی به آینده ای روشن بدان نیازمندیم.

پیام روشن راهپیمائی امسال این است که آمریکا ، شیفتگان او و واهمه به دل راه دهندگان از او بدانند ملت ایران همان گونه که در تاریخ پر افتخار انقلاب بارها و بارها نشان داده است نه از تهدیدهای توخالی هراسی به دل راه می دهند و نه تردیدی در پیگیری آرمان های الهی انقلاب و بکارگیری توان و ظرفیت های داخلی به خود راه می دهدو این بار یقین دارد راه استقامت به برافراشته شدن خیمه اقتصاد مقاومتیو مایوس ساختن دشمنان انقلاب برای همیشه خواهد انجامید و قله های موفقیت دنیا و آخرت به دست با کفایت فرزندان این انقلاب فتح خواهد شد.

اکنون در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا ( سلام الله علیها ) سرشار است برای بزرگترین و مردمی ترین جشن پیروزی در جهان در روز 22 بهمن حاضر خواهیم شد.

  • دادگستری کل استان آذربایجانشرقی
  • کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجانشرقی
  • مرکز مشاوران قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی
  • اداره کل پزشکی قانونی استان آذربایجانشرقی
  • اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجانشرقی
  • اداره کل ثبت احوال استان آذربایجانشرقی
  • کانون وکلای استان آذربایجانشرقی
  • مرکز وکلای ماده 187 قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی
  • جامعه سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان آذربایجانشرقی
logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133337484
فکس : 04133334020
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search