04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

جلسه شورای اداری کانون کارشناسان رسمی دادگستری

 دکتر بالاگر در جلسه شورای اداری مطرح کرد:
کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی باید از رشد متوازن و بهینه برخوردار باشد
  جلسه شورای اداری کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با حضور مسئولان و کارکنان و با هدف تبیین برنامه های اجرایی و بررسی مشکلات سازمانی و بهبود خدمات واحدهای مختلف برگزار شد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در جریان این جلسه اعلام کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی باید با تدابیر اصولی و راهبردی از رشد متوازن و بهینه برخوردار باشد.
  به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر افزود: ایجاد تعادل بین درآمدها و هزینه ها زمینه ساز بالندگی و رفاه در سطوح مختلف سازمانی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی خواهد شد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: ما از طرح دیدگاه های مختلف در کانون کارشناسان رسمی دادگستری حمایت می کنیم، به شرطی که تخریبی نباشد و در جهت سازندگی صورت بگیرد.
وی اضافه کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در مرحله پوست اندازی است و هر گونه ایده پردازی مفید و نتیجه بخش توسط پرسنل اداری و نیز کارشناسان مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی خاطر نشان ساخت: ما معتقدیم باید در جهت نیل به جایگاه واقعی کانون کارشناسان رسمی دادگستری بیشتر تلاش شود و برای نیل به این هدف پدیده مقاومت سازمانی احتمالی را هم تعدیل می کنیم.
وی اهمیت تکریم واقعی ارباب رجوع را یاد آور شد و افزود: باید این واقعیت را در افکار خود نهادینه کنیم که همواره حق با مشتری است و تکریم عناصر مختلف سازمانی نیز با توجه به این دیدگاه بیشتر در مرکز توجه خواهد بود.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی ایجاد نظام بندی را با اهمیت دانست و گفت: الزامات سازمانی و مقررات تبیینی در کانون کارشناسان رسمی دادگستری فراگیر بوده و به استفاده از فرصت ها در انجام سریع تر امور کمک خواهد کرد.
وی در عین حال اضافه کرد: رویکرد های غالب درکانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی نسبت به مسایل مختلف و در نوع ارتباطات باید ارشادی و عاطفی باشد، چرا که با رعایت اصل پوشش و حمایت متقابل بهتر می توان به هدف رسید.
دکتر بالاگر بهبود فعالیت های واحد روابط عمومی را ضروری دانست و گفت: روابط عمومی نقش محوری در موفقیت سازمان ها بر عهده دارد و انتظار ما این است که  فعالیت کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در این حوزه نیز افزایش پیدا کند.
وی افزود:  فعالیت های مفید و خلاقانه واحد روابط عمومی هم در زمینه درون سازمانی و هم در زمینه برون سازمانی تصوری شفاف و امید بخش از کانون رسمی کارشناسان دادگستری آذربایجان شرقی در اذهان مردم به ویژه مشتریان شکل می دهد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در این جلسه همچنین از تلاش های موثر و ارزنده مدیران و پرسنل کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در ادوار پیشین تشکر و قدرشناسی کرد.
گفتنی است در این جلسه مسئولان و کارکنان واحدهای مختلف مسایل و مشکلات  موجود خود را در یک محیط دوستانه و کاملاً صمیمانه مطرح ساختند که موارد مطروحه در دستور بررسی همه جانبه و اقدام قرار گرفت.

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search