04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

در دیدار دکتر بالاگر با مدیر عامل شرکت اطلس پود مطرح شد: کارشناس رسمی دادگستری باید از پتانسیل های درخور توجه مدیریتی و علمی برخوردار باشد

   رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به همراه مهندس مرسلی عضو هیئت مدیره و خزانه دار کانون با هدف گسترش همکاری های دو جانبه و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود با مهندس محسن صدقی نسب مدیر عامل شرکت اطلس پود دیدار و گفت و گو کرد.
  به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر در این دیدار گفت: کارشناس رسمی دادگستری علاوه بر انگیزه های مادی باید از پتانسیل های درخور توجه مدیریتی و علمی نیز برخوردار باشد.
وی شرکت اطلس پود را از برندهای برجسته و پایدار استان آذربایجان شرقی دانست و افزود: قابل قبول نیست که واحدهای مطرح و موفق استان آذربایجان شرقی همچون شرکت اطلس پود از گذشته درخشان خود تا اندازه ای فاصله بگیرند.
رئیس کانون کارشناسان رسمی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: غالب واحدهای صنعتی بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی بدون استفاده از اهرم های غیر اقتصادی در دهه های گذشته تاثیر گذار و کارآفرین بودند و در تامین اشتغال و ایجاد رفاه برای مردم نقش اساسی و غیر قابل بر عهده گرفتند.
 مهندس صدقی نسب نیز در این دیدار به موفقیت های تولیدی و صادراتی شرکت اطلس پود در گذشته اشاره کرد و گفت: کسی نمی تواند موفقیت های شرکت اطلس پود در زمینه تولید محصولات با کیفیت و انجام صادرات به آمریکا و کشورهای اروپایی را فراموش کند.
وی بر ضرورت حمایت از تولید داخلی تاکید کرد و افزود: اگر با اثرات ناشی از تحریم ها به طور اصولی مقابله شود، واحد های صنعتی به ویژه در بخش خصوصی در سایه حمایت و انجام تولید و صادرات می توانند در خدمت بالندگی اقتصاد کشور باشند.
مدیرعامل شرکت اطلس پود تصریح کرد: نقش بخش خصوصی در فراگرد توسعه کشور با اهمیت و تعیین است و همگان می دانند که این بخش در سال های گذشته بدون استفاده از رانت به موفقیت های بزرگ در عرصه تولید و صادرات دست یافت.
گفتنی است دکتر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی و مهندس صدقی نسب مدیر عامل شرکت اطلس پود در این این دیدار همچنین در خصوص استمرار تعاملات و انجام همکاری در زمینه های مختلف به تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است در این دیدارمهندس رضوی اقدم کارشناس رشته برق، ماشین و تاسیسات کارخانجات، مهندس صبوری رئیس حراست و ساربان تاج احمدی رئیس روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذبایجان شرقی نیز حضور داشتند.

1-21-3

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search