04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

در دیدار مسئولان کانون کارشناسان و اداره اوقاف عنوان شد: سطح ارتباطات کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان افزایش خواهد یافت 
  در دیدار دکتر علی اکبر بالاگر رئیس کانون رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید شهاب الدین حسینی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان، ضرورت افزایش سطح ارتباطات و همکاری های متقابل مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، در این دیدار که مهندس علی اکبر مرسلی عضو هیئت مدیره و خزانه دار کانون کارشناسان رسمی آذربایجان شرقی نیز حضور داشت، دکتر بالاگر اعلام کرد:کانون ما می تواند کلیه نیازهای کارشناسی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان را پوشش دهد.
وی افزود: تاکید ما این است که موضوع ارجاع کار به طور مستقیم به کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی ارائه شود، چرا که تعیین کارشناس توسط کانون از هر لحاظ در برگیرنده منافع سازمان های نیازمند به خدمات کارشناسی است.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: افزایش تعاملات کانون با سازمان های مختلف در سطح استان امکان ارزیابی و آسیب شناسی خدمات کارشناسی و رفع نواقصات احتمالی را فراهم خواهد کرد.
دکتر سید شهاب الدین حسینی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار موضوع کارشناسی را با اهمیت دانست و گفت: گسترش تعاملات می تواند در حل و فصل درخواست های کارشناسی و رفع معضلات موثر و مفید باشد.
وی بر ضرورت افزایش بهره وری موقوفات و ایجاد در آمد تاکید کرد و افزود: وقف در واقع پشتوانه اقتصادی اسلام است و بهبود  وضعیت موجود و نیز موضوع عمران در سطح شهرها با ایجاد بهره وری در موقوفات و درآمد زایی امکان پذیر است.
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: خدمات اداره کل اوقاف و امور خیریه زمینه های مختلف از جمله اشتغال، تا مین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و اقتصادی، حمایت های پرورشی از کودکان و حتی توسعه مجموعه ربع رشیدی را نیز در برمی گیرد.
 شایان ذکر است است در این دیدارکه در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی انجام شد،  دکتر علی اکبر بالاگر و دکتر سید شهاب الدین حسینی مسایل مورد علاقه در زمینه های کارشناسی را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
231

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search