04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

دکتر بالاگر در دیدار با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان اعلام کرد: ارجاع مستقیم کار به کارشناسان با موازین عدالت و انصاف مطابقت ندارد

  
در دیدار رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با مهندس غفارزاده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان، ضرورت ارجاع مستقیم امور کارشناسی به کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر در این دیدار خاطر نشان ساخت: ارجاع مستقیم کار به کارشناسان با موازین عدالت و انصاف مطابقت ندارد.
وی افزود: از یک طرف تامین معیشت کلیه کارشناسان دغدغه اصلی ماست و از طرف دیگر معتقدیم با ارجاع فعالیت به کارشناسان مختلف و ایجاد احساس رقابت، کیفیت خدمت کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی افزایش خواهد یافت.
دکتر بالاگر بر لزوم تامین سلایق مشتریان تاکید کرد و گفت: توجه به سلایق مشتریان برای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی مهم است و جهت تحقق خواسته های آنان تلاش لازم صورت می گیرد.
وی در عین حال رسیدگی به تخلفات کارشناسی را با اهمیت دانست و افزود: رسیدگی دقیق و قاطع به تخلفات کارشناسی مهم است و عملکرد نامتعارف برخی ها، نباید میزان اعتماد افکار عمومی به خدمات کارشناسی را کاهش دهد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: هدایت اصولی و قانونمند موضوعات قضایی به سیستم کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی و اعمال نظارت در کاهش میزان تخلفات در جامعه موثر است.
مهندس یوسف غفارزاده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار  اذعان داشت: سازمان ها علاقمند هستند تا در بررسی موضوعات ارجاعی از کارشناسان حاذق، کاربلد و شناخته شده استفاده شود.
وی تامین منافع سازمانی را با اهمیت دانست و افزود: ما در ارجاع موضوعات متعدد خود به کارشناسی غالباً منافع سازمانی، حفاظت از بیت المال و حقوق مشتریان به عنوان حق الناس و جلب رضایت همه جانبه مردم را لحاظ می کنیم.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: هدف اساسی ما این است که خدمات کارشناسی به شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی با حداقل هزینه و با کیفیت مطلوب صورت بگیرد.
در جریان این دیدار که در محل شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی انجام گرفت، دو طرف در خصوص ضرورت استمرار جلسات و گسترش تعاملات و ارتباطات فی مابین و حل و فصل مشکلات موجود به توافق دست یافتند.

1-31-2

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search