04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی: در خصوص ارجاع موضوع به کارشناس باید با کانون کارشناسان رسمی دادگستری هماهنگی شود  دکتر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی و مهندس فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان طی دیداری صمیمانه و تفاهم آمیز، در جهت نیل به هماهنگی بیشتر و گسترش همکاری های دو جانبه به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در این دیدار اعلام کرد: درخصوص ارجاع موضوع  به کارشناس باید با کانون کارشناسان رسمی دادگستری هماهنگی شود ، چرا که این کانون است که باید در قبال عملکرد کارشناسان خود پاسخگو باشد.
به گزارش روابط عمومی  کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی،  مهندس اکبر فتحی خاطر نشان ساخت: البته لازم است بین کارشناسان در انجام امور ارجاعی رقابت سالم ایجاد کنیم، این اقدام کیفیت خدمات کارشناسی را افزایش می دهد.
وی فرایند ارجاع موضوع و انجام بررسی کارشناسی را ضروری دانست و افزود: انجام کارشناسی اساساً موضوع مهم و تعیین کننده ای است و به همین دلیل، مطالعه درانتخاب کارشناس با تجربه و صاحب صلاحیت و رعایت  انصاف و عدالت در انجام کارشناسی به حل و فصل مشکلات در جامعه منجر خواهد شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: برای اعاده حقوق مردم و  رسیدن به عدالت و تامین رضایت ارباب رجوع، بهتر آن است که کارشناس تحت تاثیر قرار نگیرد و در زمینه ابراز نظر در زمینه های مختلف به طور مستقل عمل نماید.
دکتر علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار که در محل سازمان جهاد کشاورزی صورت گرفت، از تلاش کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در جهت بررسی همه جانبه و رضایت بخش موضوعات ارجاعی سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد.
وی افزود: ارجاع مستقیم موضوع به کارشناس توسط سازمان های مختلف برای کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در مقام تامین عدالت و ارائه خدمات مطلوب مورد نظر مشکلات زیادی را ایجاد می کند.
دکتر بالاگر بیان کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی برای انجام خدمات بهینه کارشناسی از سیستم های نظارتی برخوردار است و با هرگونه تخلف احتمالی در زمینه های مختلف مقابله صورت می گیرد.
وی افزود: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به واسطه داشتن سابقه 70 ساله و  نیز بدنه کاملاً تخصصی، مرکز ارائه دهنده خدمات کارشناسی در رشته های مختلف بوده و به طور مستمر در جهت توانمندسازی کارشناسان عضو آن در حوزه آموزش اقدام می شود.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: ارزیابی عملکرد کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی مهم بوده و با شناسایی نقاط ضعف و قوت در ارائه خدمات کارشناسی به موفقیت های بیشتری دست خواهیم یافت.
در دیدار مهندس فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و دکتر علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی همچنین اهمیت ارتباطات و تداوم رایزنی در زمینه های مختلف مورد تاکید قرار گرفت.

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search