04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

رئیس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی دادگستری: ایجاد کانون آنلاین و کارتابل الکترونیکی میزان بهره وری خدمات کارشناسان رسمی دادگستری سراسر کشور را افزایش می دهد

 
 مهندس علی اکبر مرسلی عضو هیئت مدیره و خزانه دار به همراه رئیس حسابداری کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با دکتر طهماسب مظاهری رئیس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی دادگستری دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، دکتر مظاهری در این دیدار بر ضرورت ایجاد کانون آنلاین تاکید کرد و گفت، ایجاد کانون آنلاین و کارتابل الکترونیکی میزان بهره وری خدمات کارشناسان رسمی دادگستری سراسر کشور را افزایش می دهد.
وی افزایش تعاملات بین کانون های سراسر کشور را ضروری دانست و افزود: از طریق ایجاد اتوماسیون و انجام امور به طور سیستمی،  امکان ارتباط کانون های سراسر کشور با همدیگر و با شورای عالی در کمترین زمان ممکن فراهم خواهد شد.
رئیس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی دادگستری از فعالیت های نو و ابتکاری در کانون های سراسر کشور تجلیل کرد و گفت:  باید از فعالیت های ابتکاری کانون استان آذربایجان شرقی به ویژه در زمینه ایجاد کانون آنلاین در سایر کانون ها به عنوان الگو به طور مطلوب استفاده شود.
وی ترویج و اشاعه تجربیات کانون های سراسر کشور را با اهمیت دانست و افزود: ترویج و اشاعه تجربیات، مبادله اطلاعات و هم افزایی، قابلیت ها و ظرفیت های بیشتری را برای ارائه خدمات بهینه کارشناسی در سطح جامعه ایجاد می کند.
رئیس شورای عالی کانون کارشناسان رسمی دادگستری تصریح کرد: کانون های کارشناسان رسمی سراسر کشور برای انجام فعالیت موثر از ابتکار عمل برخوردار هستد و از جانب شورای عالی نیز حمایت و نظارت مورد لزوم صورت می گیرد.
گفتنی است در این دیدار بین آقای دکتر مظاهری و مهندس مرسلی در خصوص فعالیت های مختلف کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به ویژه مسایل مالی و ضرورت رفع مغایرت های بانکی و حساب های فیمابین مذاکرات لازم صورت گرفت.

1-2

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search