04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

مشکلات کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات بررسی شد: دکتر بالاگر: برای کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی زمینه فعالیت موثر و رضایت بخش ایجاد می شود

 جلسه هم اندیشی دکتر علی اکبر بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با  کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات با هدف تبادل افکار، بررسی مشکلات موجود و بهبود خدمات برگزار شد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در این جلسه بر ضرورت بهینه سازی خدمات و جلب رضایت مردم تاکید کرد و گفت: برای کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی زمینه فعالیت موثر و رضایت بخش ایجاد می کنیم.
وی تامین مصالح کانون را با اهمیت دانست و افزود: کلیه کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات در بیان نظریه آزاد هستند، ولی انجام کارشناسی سلیقه ای نیست و منافع و مصالح کانون کارشناسان رسمی دادگستری باید بیشتر در مرکز توجه باشد.
 به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی ،دکتر بالاگر همچنین توضیح داد: ما باید در کلیه زمینه ها منافع کانون کارشناسان رسمی دادگستری را لحاظ کنیم و بدانیم که در صورت ایجاد بالندگی برای کانون، کارشناسان نیز خود را موفق وکامیاب خواهند یافت.
وی به اهداف محوری کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: هدف ما این است که برای کارشناسان کانون در انجام امور سهولت و برای ارباب رجوع در رسیدگی به خواسته ها رضایت ایجاد شود.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تشریح کرد: در انجام کار کارشناسی هم سرعت مهم است و هم کیفیت و با توجه به این دو مولفه باید در فعالیت های کارشناسی در منطقه رونق و پویایی صورت بگیرد.
وی تعدیل دیدگاه های نامناسب جامعه نسبت به کارشناسان را ضروری دانست و گفت: فعالیت کارشناسان در زمینه های تخصصی انصافاً شایسته قدرشناسی است و باید دیدگاه نامناسب و موجود ناشی از عملکرد برخی از کارشناسان منفت طلب در سطح جامعه نسبت به کارشناسان تعدیل شود.
دکتر بالاگر ایجاد فضای رقابتی را در پیشرفت امورکارشناسی سازنده دانست و گفت: در مقوله کارشناسی پدیده انحصار وجود ندارد و طبیعتاً مقبولیت خدمات است که شرایط ماندگاری و حضور مستمر در صحنه های فعالیت را فراهم خواهد کرد.
وی افزود: ایجاد هم افزایی و تلاش در جهت رفع مشکلات کارشناسان ضروری و اجتناب ناپذیر است و معتقدیم که بدون رسیدگی به خواسته های فراگیر موجود و ایجاد بسترسازی مناسب نمی توان به اهداف مورد نظر کانون در زمینه های مختلف دست یافت.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: موضوع درخواست کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات مبنی بر غیر قانونی بودن ارجاع  امورکارشناسی به پرسنل شاغل در نیروی انتظامی پیگیری و نتیجه آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
در این جلسه هم اندیشی مشکلات مختلف کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات به ویژه در زمینه نحوه پرداخت حق الزحمه و ضرورت افزایش میزان ارجاعات کارشناسی به طور همه جانبه مورد توجه و بررسی قرار گرفت.
شایان ذکر است کارشناسان رشته امور وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات نیز در این جلسه هم اندیشی ضمن قدرشناسی از زحمات آقای دکتر علی اکبر بالاگر، اعضای هیئت مدیره و کارکنان کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، علاقمندی خود را برای انجام امور جاری به طور مطلوب اعلام داشتند.
1-2

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search