04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی: آشنایی کامل با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی به صدور قرار مناسب کارشناسی منجر می شود

 
  دوره آموزشی آشنایی با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی بر اساسی تقویم آموزشی و برنامه ریزی کمیته آموزش کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در محل مرکز آموزش علمی  کاربردی سازمان مدیریت صنعتی تبریز برگزار شد.
نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در جریان برگزاری این دوره آموزشی بر لزوم بررسی همه جانبه و آشنایی کامل کارشناسان رسمی دادگستری با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، دکتر صمد دربندی اظهار داشت: آشنایی کامل با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی و دسترسی به اطلاعات موثق در این خصوص به صدور قرار مناسب کارشناسی منجر می شود.
وی افزود: دوره آموزشی آشنایی با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی برای کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در رشته کشاورزی و منابع طبیعی جنبه کاربردی داشته و در حل و فصل مشکلات توسط کارشناس موثر و نتیجه بخش است.
نائب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: آموزش مستمر و افزایش سطح مهارت و اطلاعات علمی کارشناسان در زمینه های مختلف از اهداف محوری هیئت مدیره کانون است و برنامه های تقویم آموزش کانون تا پایان سال تحقق خواهند یافت.
 در ادامه کلاس آموزشی، مهندس هوشنگ یدرنجی، مهندس عبداله لطفی و مهندس اکبر قرار خسرو شاهی در دو مرحله به تشریح همه جانبه موضوع قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی برای کارشناسان حاضر پرداختند.
 شایان ذکر است در دوره آموزشی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تحت عنوان آشنایی با قوانین اصلاحات ارضی و اختلافات ملکی بیش از 50 نفر از کارشناسان رشته کشاورزی و منابع طبیعی حضور داشتند.
2-42-22-3

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search