04133337484
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

پيام نوروزي رئيس کانون کارشناسان رسمي دادگستري آذر بايجان شرقي

یامقلب القلوب والابصار
خداوند کريم وسبحان را باجان دل مي ستاييم که فرصتي دوباره براي ما ارزاني داشت تا سالي ديگر ، ازخوان نعمتش بهره ها چيده وسجده شکر وعبوديت بر آستان دوست بسائيم.
سال 1398 را در حالي آغاز مي کنيم که شوق خدمت ، عموم خانواده بزرگ کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، قضات محترم و همکاران قضایی و جامعه بزرگ حقوقی استان را فراگرفته است. اينجانب ، عيد فرخنده نوروز وحلول سال 1398 خورشيدي را به همگي شما خوبان، شادباش گفته، سالی پربرکت و توأم با خیر و نشاط را برای همه عزيزان مسئلت مي نمايم.
سروران گرامي!
ناگفته پيداست که کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی که بزرگترین و تخصصی ترین بدنه کارشناسی شمالغرب کشور را داراست، همواره به عنوان بازوی اصلی و کارشناسی سيستم قضایی استان، عمل نموده و اکثر کارشناسان این کانون را نیز بهترین و ممتازترین دانش آموختگان دانشگاه های کشور و مدیران وکارشناسان مجرب وعالی رتبه سازمان ها و ادارات تشکیل می دهند که توانائي استنباط وقضاوت در موضوعات مرتبط به حرفه خود را دارا هستند. جایگاه کارشناسي در فرهنگ اسامی جایگاه رفيعي است.به طوري که مولای متقیان، حضرت علی )ع( به مالک اشتر می فرمایند: «برای داوری میان مردم، بهترین فرد را اختیار کن. کسی که کارها بر او سخت نیاید و اصحاب دعوی رای خود را بر او تحمیل ننمایند » از سوي ديگر، کارشناس در لغت نامه دهخدا نیز، به دانای کار، حاذق در کار، دانشمند به خرد و خبره در امور محوله معنی شده است. علي ايحال، امید می رود با استعانت از قدرت الهی و با الهام از آموزهای دینی و دانش و علوم روز، کارشناسان فرهیخته و شایسته کانون ،با انگيزه تر از گذشته بتوانند درارجاعات کار کارشناسی،با هوش، درایت، واقع بینی، منطق و اخاق، نظرات صائب کارشناسی ارائه نموده، عاوه بر حل و فصل امور کارشناسی محوله، در بالا بردن جایگاه کانون ، بعنوان مرجع اصلی و بازوی نظام قضایی و اداری ، مورد وثوق همه آحاد قرار گیرند. رجاء واثق دارم که با همکاری وهمفکری و هم افزائي تمامی کارشناسان محترم، هیئت مدیره کانون بتواند به اهداف از پیش تع یین شده و برنامه های مدون خود دست یافته و در اعتای جایگاه کانون در نظام قضایی، حقوقی، اداری و بانکی و ... بیش از پیش موفق باشد. عزت ، سربلندي ، عاقبت بخيري و پيروزي تک تک اعضاي خانواده بزرگ کارشناسي وهمگي عزيزان آنها درسال جديد پيش رو، آرزوي ماست.
نوروزتان فرخنده، شادي هايتان پاينده
دکتر علی اکبر بالاگر

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133337484
فکس : 04133334020
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search