04133202062
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

اخبار

کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی به حوزه پژوهش و تالیف کتاب ورود می کند

 

 
کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در راستای سیاست ایجاد تشویق و انگیزش، گسترش فعالیت های فرهنگی و علمی و رفع نیازهای موجود  به حوزه پژوهش و تالیف کتاب ورود می کند.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی این مطلب را در جلسه شورای اداری کانون مطرح کرد و گفت: برنامه ورود ما به حوزه پژوهش و تالیف با مشارکت کارشناسان فرهیخته و صاحب قلم تحقق خواهد یافت.
وی افزود: کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی از بسیاری جهات در سطح شمال غرب کشور برجسته و ممتاز است و علاقمندیم این کانون در اشاعه فعالیت های جدید و ارائه ایده های نو و مبتنی بر خلاقیت در منطقه همچنان به عنوان پایلوت باقی بماند.
به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر در این جلسه اعلام کرد: هر چقدر رغبت و علاقمندی کارشناسان برای انجام فعالیت های ارجاعی بیشتر شود، به همان اندازه رضایت ارباب رجوع نیز افزایش خواهد یافت.
وی افزود: هدف اساسی و محوری هیئت مدیره این است که با کاهش تنش های سازمانی و افزایش کیفیت خدمات در کانون برای فعالیت های سازنده و اثر بخش کارشناسان و کارکنان محیط تفاهم آمیز و مبتنی بر آرامش و صمیمیت ایجاد شود.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی نقش دفاتر کانون را در ایجاد هماهنگی های مورد لزوم با اهمیت دانست و گفت: تقویت روز افزون جایگاه دفاتر اداری و انتظامی و اجرای برنامه های مدیریتی مهم بوده و هماهنگی کلیه واحدها با آنان اجتناب ناپذیر می نماید.
وی افزود: شرایط کانون کارشناسان رسمی دادگستری ایجاب می کند که خدمات جاری به ویژه مجوز مکاتبات منحصراً در اختیار اعضای محترم هیئت مدیره باشد، ولی برای انجام محدود برخی از فعالیت ها از جمله صدور مرخصی، تفویض اختیار لازم برای دفتر کانون انجام خواهد شد.
شایان ذکر است در جلسه شورای اداری کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی همچنین اهمیت وجدان کاری، افزایش احساس مسئولیت، پوشش ظاهری و رعایت کلیه مسایل اخلاقی مورد لزوم در محیط کار مورد تاکید قرار گرفت.


2-2

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133202062
فکس : 04133202063
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search