04133337484
تلفن
شنبه تا پنجشنبه : 8:00 - 14:00
پنجشنبه تا 13:00 - جمعه : تعطیل
تبریز ، ولیعصر ، انتهای خیابان نظامی
آدرس

ویژه کارشناسان

 ارتباطات مردم با کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی افزایش خواهد یافت
  رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی از گسترش ارتباطات مردم اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی با این کانون و جلب رضایت بیشتر مشتریان در آینده نزدیک خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر اظهار داشت: ایجاد هر گونه تسهیل در ساختار تعاملات، به تعمیم و بهینه سازی خدمات کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی منجر خواهد شد.
وی بر لزوم افزایش همکاری های مشترک کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با شهرداری تبریز تاکید کرد و افزود:  ایجاد تابلوهای مناسب راهنما و حتی المان در میدان کارشناس منطقه ولیعصر و مشارکت فیمابین از اهمیت شایان برخودار است.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تشریح کرد: موضوع بهینه سازی تابلو های راهنمای کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با مساعدت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کلانشهر تبریز به زودی تحقق خواهد یافت.
وی اقدام به بهبود کیفیت اطلاع رسانی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی را با اهمیت دانست و افزود: تصویب تقاضای کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در کمیسیون آتی زمینه را برای افزایش همکاری های این کانون با شهرداری تبریز فراهم خواهد کرد.
دکتر بالاگر همچنین اعلام داشت: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با برخورداری از کارشناسان مجرب و صاحب صلاحیت در بیش از 50 رشته به مردم و سازمان های مختلف در سطح تبریز و آذربایجان شرقی خدمات تخصصی ارائه می دهد.
وی اضافه کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی از کانون های فعال و مطرح در سطح کشور بشمار می رود و انتظار دارد خدماتش  در زمینه های مختلف مورد حمایت همه جانبه مسئولان محترم استانی و کشوری قرار بگیرد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری قابل توجه خود را بازوی مستحکم و قابل اعتماد سیستم دادگستری استان آذربایجان شرقی در راستای اجرای عدالت در جامعه  تلقی می کند.


 

                                                                 

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی: دفاع از حریم قانونی مردم وظیفه و رسالت اصلی ماست
 رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: وظیفه و رسالت اصلی ما دفاع از حریم قانونی مردم است و برای رسیدن به این هدف از تمام ساز و کارهای مناسب و مورد لزوم استفاده می کنیم. 
  به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، دکتر علی اکبر بالاگر در دیدار با مهندس ارژنگی نیا نائب رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی بر اهمیت اتخاذ سیاست های ارشادی تاکید کرد.
وی افزود: طبعاً تخلف نمی تواند مورد قبول باشد و باید قاطعانه با اعمال خلاف مقابله شود، ولی سیاست های ارشادی محور عملکرد کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی را به عنوان یک تشکل صنفی تشکیل می دهد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی اظهار کرد: کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی بازوی تخصصی سیستم دادگستری این استان است و در عین حال در امور ارجاعی مستقل نیز عمل می کند.
  وی قانون را معیار اقدام در زمینه های مختلف دانست و افزود: اساس و معیار تصمیم گیری برای کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی قانون است و هر گونه اقدام در زمینه های مختلف در چهار چوب آن صورت می گیرد.
رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در خاتمه تصریح کرد: هماهنگی موجود در تشکیلات قضایی استان آذربایجان شرقی به ویژه بین کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی به نتایج بهتر و قابل اطمینان منجر خواهد شد.
  گفتنی است مهندس جلال ارژنگی نیا نائب رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری نیز در این دیداردیدگاه های تخصصی خود را در مورد مسایل مختلف ارائه کرد که مورد توجه و بهره برداری قرار گرفت.
 همچنین روسای کانون و مرکز کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی در جریان این دیدار صمیمانه و نتیجه بخش، لزوم هماهنگی و دقت نظر در تبیین و عرضه رویکردهای طریقتی و موضوعیتی را مورد تاکید قرار دادند. 
                                                                  

 و بدین ترتیب، رمضانی دیگر به پایان رسید و ما خیلی خوشبخت بودیم که بار دیگر مشمول لطف و عنایت حضرت باری تعالی قرار گرفتیم و به درک فیوضات این ماه مبارک توفیق یافتیم.
هر چقدر که عطر دل انگیز و روح بخش عید سعید فطر روحمان را می نوازد، وداع با این ماه شگفت انگیز نیز تلخ و غم انگیز است و برای وصال مجدد آن یکسال دیگر در انتظار خواهیم بود.
و خوشا به حال آنان که در این ماه فرخنده و اسرار آمیز و به ویژه در ایام لیالی قدر، تعلقات غیر پایدار و پوسته ظاهری زندگی را  به دور انداختند و برای دستیابی به تفضلات بی پایان الهی به شب زنده داری، راز و نیاز با معبود و خود سازی پرداختند.
 و اجر این ریاضت معنوی و خویشتنداری به واقع همان پاداشی است که مومنان و صابران همواره از آن برخوردار بوده اند و لذت واقعی آن را  احساس خواهند کرد و بشارت آن را در آیات بی بدیلش در قرآن مجید و اقوال پیامبر اعظم(ص) و ائمه اطهار (ع) به روشنی می بینیم.
 از درگاه پروردگاه متعال قبولی طاعات و عبادات خانواده ارجمند کارشناسان رسمی داد گستری را آرزو دارم و امیدوارم که همواره موفق و سرافراز باشند.
 فرصت را مغتنم می شمارم و عید سعید فطر را به تک تک عزیزان تبریک می گویم.


                                   علی اکبر  بالاگر
   رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

                                                                 


 دو روز غمبار  14 خرداد  و 15 خرداد  و سالگرد ارتحال بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای قیام مردم قم در سال 1342 همواره در خاطره مردم ایران باقی خواهد ماند.
  توالی و تعاقب این دو روز مهم و تاریخی نیز باید حکمت آمیز باشد، زیرا که هر کدام ازآنها به نوعی دیگری را در اذهان همگان تداعی می کند و باید بروز و ظهور این دو واقعه  را در جهت یگانه ای تحلیل کنیم.
 انقلاب اسلامی حرکتی مقدس است که در سال 1342 شروع شد و با رهبری خردمندانه امام خمینی(ره) به نتیجه رسید و در شرایط حاضر نیز تداوم شکوهمند آن را توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد هستیم.
   البته دسیسه ها و توطئه های گوناگون توسط استکبار جهانی شکل می گیرد تا این  نهضت فراگیر و کشتی نجات بخش از مسیر واقعی خود منحرف شود و کارایی و اثر بخشی خود را در معادلات بین المللی از دست بدهد.
 ولی مردم ایران اسلامی انصافاً همواره در صحنه بوده اند و با تقابل منطقی و هوشمندانه در عرصه های مختلف به ویژه جنگ تحمیلی و دوران سازندگی،  دفاع  از دستآوردهای نهضت مقدس و تمدن ساز امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی و بهبود روند آن را مغتنم شمرده اند. 
 و تردیدی وجود ندارد که حرکت توفنده و سازنده مردم آگاه و نیک اندیش ایران تداوم خواهد یافت و با حفظ وحدت و همبستگی و رفع مشکلات موجود، زمینه ساز استمرار بالندگی و پیشرفت همه جانبه کشور و رفاه و سعادت آحاد مختلف مردم آن خواهد شد.
 سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و یاد و خاطره شهدای قیام خونین 15 خرداد را گرامی می داریم.
                       روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

                                                                 


بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) فلسطین  را پاره تن اسلام می دانستند وهمواره بر لزوم رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب اسرائیل تاکید داشتند.
 مقام معظم رهبری نیز با با همین رویکرد عمیق و همه جانبه است که سنت گرامیداشت روز جهانی قدس و بر افراشته نگه داشتن پرچم دفاع از مردم ستم دیده فلسطین را با اهمیت دانسته اند. 
 در چهارچوب این رهیافت و بر اساس هماهنگی های معمول و توصیه های روشن بینانه حجت الاسلام و المسلمین حکمت علی مظفری رئیس کل دادگستری، تکلیف بر همه مشخص بود.
 به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، مسئولان و کارکنان اداره کل دادگستری آذربایجان شرقی در راه پیمایی امسال نیز حضور چشمگیر و قابل توجه داشتند.
همگام با مردم با بصیرت و همیشه در صحنه ایران اسلامی و به ویژه تشکیلات قضایی استان آذربایجان شرقی، کانون کارشناسان رسمی دادگستری در راه پیمایی روز جهانی قدس مشارکت کرد.
 این گزارش حاکی است مسئولان و کارشناسان تشکیلات قضایی در جریان این راه پیمایی با اعلام انزجار از جنایات استکبار جهانی و اسرائیل، لزوم رها سازی قدس شریف را مورد تاکید قرار دادند. 

                                                                 

logofooter.png
تبریز . کوی ولیعصر . سربالایی ولیعصر
انتهای خیابان نظامی . میدان کارشناس . پلاک 46
کد پستی : 5157696797
تلفن : 04133337484
فکس : 04133334020
info@kkdtbz.com

آموزش

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون کارشناسان استان آذربایجان شرقی می باشد . کپی رایت © 1396

Search