| امروز دوشنبه 5 اسفند 1398

لیست کاندیداهای انتخابات هیئت رئیسه ها

کانون کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی

لیست کاندیداهای انتخابات هیئت رئیسه ها

گروه 1  ( منابع آب و معادن )

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

فرهاد ملک قاسمی

معدن

2

فرزام مومنی

مهندسی آب

3

اسماعیل عظیمی

مهندسی آب

4

نورالدین آیرملو

مهندسی آب

5

بیژن سعیدی

مهندسی آب

 

گروه 2  ( اموال منقول )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

محمدرضا ادریسی

اموال منقول

2

سیدکاظم سیدرضا زاده

لوازم خانگی و اداری

3

سیدمحمد موسوی فرید

اموال منقول

4

غلامحسین تاج احمدی

اموال منقول

5

رسول حسینی بقانام

اموال منقول

 

 

گروه 4  ( امور مالی )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

منوچهر صدری

حسابداری و حسابرسی

2

محمدرضا برنا

حسابداری و حسابرسی

3

محمدنقی سلیمانی

حسابداری و حسابرسی

4

هوشنگ شفیع

امور بازرگانی

5

علیرضا تقی زاده فانید

حسابداری و حسابرسی

 

گروه 5  ( امور وسائط نقلیه )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

حسین رستمی

امور وسائط نقلیه موتوری زمینی

2

سعید ایمن

امور وسائط نقلیه موتوری زمینی

3

اصغر یاقوتی

امور وسائط نقلیه موتوری زمینی

4

میرمحمد ولی اله زاده

امور وسائط نقلیه موتوری زمینی

 

گروه 6  ( راه و ساختمان و نقشه برداری )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

مسعود رئوفی

راه و ساختمان

2

سیدمحمود مظلومی

راه و ساختمان

3

صمد سالک زمانخانی

راه و ساختمان

4

شهرو افشاری آزاد

راه و ساختمان

5

ولی پورمحمد کنجه لو

راه و ساختمان

6

امیر تقی زاده

راه و ساختمان

7

مجید برهان رشیدی

راه و ساختمان

8

امیرعباس هریسچیان

راه و ساختمان

9

حسین آذرفرین

راه و ساختمان

10

حسن وثوقی

راه و ساختمان

11

عبداله فتحی

راه و ساختمان

12

رضا زادکریم

راه و ساختمان

13

عبداله بابائی

راه و ساختمان

14

محمد ابراهیم نژاد

راه و ساختمان

15

حسین منیری فر

راه و ساختمان

16

بهنام جعفری

راه و ساختمان

 

گروه 7  ( صنعت و فن )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

علی فکوری معین

تاسیسات ساختمانی

2

نعمت گلشنی

کامپیوتر

3

احمد رادمهر

برق ، ماشین و تاسیسات کارخانجات

4

مصدق سجودی

برق ، الکترونیک و مخابرات

5

ولی اله عبداله زاده

برق ، ماشین و تاسیسات کارخانجات

6

بابک رضوی اقدم

برق ، ماشین و تاسیسات کارخانجات

7

حسین مدرس

صنایع گاز و گازرسانی

8

یوسف طیبی

صنایع گاز و گازرسانی

 

گروه 8  ( فنون هنری )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

محمد مددزاده

خط و امضاء

2

وحید نجفی امامی

خط و امضاء

3

جواد داداشی

خط و امضاء

 

گروه 9  ( کشاورزی و منابع طبیعی )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

اکبر عریانی

دامپروری و دامپزشکی

2

فرید رزم گیری

دامپروری و دامپزشکی

3

جواد عزتی

کشاورزی و منابع طبیعی

4

بهرام میرشکاری

کشاورزی و منابع طبیعی

5

پرویز اسدی گجن

کشاورزی و منابع طبیعی

6

سیدرضی ناظمی

دامپروری و دامپزشکی

7

حسین فریداحمدی نیا

محصولات دامی

 

گروه 11  ( ایمنی و حوادث )

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته کارشناسی

1

حیدرعلی همائی راد

حوادث ناشی از کار

2

احد بابالو

حوادث ناشی از کار

3

امیرحسین اهرابی زاد

حوادث ناشی از کار

 

 

 



ارسال دیدگاه

کلیه حقوق برای کانون کارشناسان آذربایجان شرقی محفوظ است